جزیره نانگ یوان

جزیره نانگ یوان یکی از جزایر کشور تایلند است که در استان سورات تانی قرار دارد و متشکل از سه جزیره کوچک است. این جزیره که به‌عنوان مکانی ایدئال برای غواصی و تماشای صخره‌های مرجانی شناخته می‌شود، دارای سواحل ماسه‌ای سپید و آبی شفاف است. تعدادی ستون صخره‌ای در آب‌های جنوبی جزیره واقع‌ شده‌اند که غارهایی کوچک درون آن‌ها شکل گرفته‌اند. چند ستون صخره‌ای دیگر در آب‌های ناحیه شمالی نانگ یوان قرار دارند.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سفر به نانگ یوان، تماشاگاه آن است. تماشاگاه نانگ یوان به گردشگران این امکان را می‌دهد تا چشم‌اندازی بی‌نظیر از تمام محیط پیرامون داشته باشند. برای دسترسی به این نقطه باید مسیری را پیاده طی کنید. از دیگر جذابیت‌های جزیره شنا است. برخی از بخش‌های سواحل به شنا اختصاص داده شده و عمق آب در این قسمت‌ها مناسب است.

هزینه بازدید از جزیره نانگ یوان برای گردشگران خارجی ۱۰۰ بات تایلند است. با پرداخت این هزینه، می‌توانید تا ۵ عصر را در جزیره بگذرانید. اگر قصد دارید ساعات بیشتری بمانید، باید در ریزورت نانگ یوان دایو اتاق بگیرید. در سفر به جزیره نانگ یوان نمی‌توانید بطری پلاستیکی ببرید. همچنین استفاده از پهپاد ممنوع است. 

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *